Mistä löydän valmentajan?

 

Etsi lähin Spine Functional -valmentaja!

 

Aura

Paula Lempinen, SunSali
Huuskantie 17, 21380 Aura

p. 0405558845
paula@sunsali.fi
www.sunsali.fi

Helsinki

Satu Karjalainen, Fysiopilates Satu
Kiviportinkatu 20 B, 00950 Helsinki.

p. 050 547 2737
satu@fysiopilates.fi
www.fysiopilates.fi

Helsinki

Marika Uoti, Urheiluhieroja & personal trainer Marika Uoti
Kämnerinkuja 4, 00750 Helsinki

p. 050 329 4673
info@kroppakuntoon.fihttps://kroppakuntoon.fi/


Kemi

Suvi Hiukka, TMI Suvi Hiukka / Easyfit Kemi
Valtakatu 7-9, 94100 Kemi

p. 044 524 7255
suvi.hiukka@easyfit.fi
www.easyfit.fi/fi/kemi

 

Kerava

Anna-Kaisa Sillanpää, Lisää Virtaa!
Palopellonkatu 7, 04250 Kerava

p. 040 5457848
tmilisaa.virtaa@gmail.com
www.lisaavirtaa.com

Kokkola

Ansku Björk & Vesa Ulvin, Treeni-into Oy,
Kartanontie 14, 67600 Kokkola

p. 040 5596555
ansku@treeni-into.fi
www.treeni-into.fi

Kotka

Nina Hosko, Hyvinvointivalmennus.fi

p. 045 235 0363
Nina@hyvinvointivalmennus.fi
www.hyvinvointivalmennus.fi

 

Kuopio

Eemeli Sissonen & Samuli Suhonen, Kunnonsali Oy, Viihdekeskus IsoCee
Ajurinkatu 16, 70110 Kuopio

p. (017) 552 3322
etunimi.sukunimi@kunnonsali.fi
https://kunnonsali.fi/

Kuopio

Carita Tervonen, Fressi Lippumäki,  Rauhalahdentie 68, 70820 Kuopio

p. 0444811840
carita.tervonen@fressi.fi
www.fressi.fi/keskukset/lippumaki

 

 

Lahti

Titta Skofelt
 

titta.skofelt@phnet.fi

Lohja

Riikka Virtanen, Valmennuskeskus Huippu
Karjalankatu 10, 08150 Lohja

p. 0400 971740
riikka.virtanen@vkhuippu.fi 
www.vkhuippu.fi

 

Muurame

Markus Metsänen, ALIVE Training & Therapy Oy Setäläntie 3, 40950 Muurame

p. 0440559007
markus@alivekeskus.fi
www.alivekeskus.fi

 

Mäntsälä

Nea Vallenius, Minna Tynkkynen, Heli Kallio, Niko Mannila, Kaisu Igonen, Hanna Muukka, Jori Kota-aho, Susanna Ekbom, Vireus Oy
Risto Kallion raitti 2, 04600 Mäntsälä

p. 040 4172117
mantsala@vireus.fi
www.vireus.fi

 

Riihimäki

Hanna Liikka, Kuntokeskus Locomotion
Hämeenkatu 23, 11100 Riihimäki 

p. 045899 3399
hanna.liikka@netti.fi
www.locomotion.fi

 

Tampere

Sarianna Österlund, EasyFit Koivistonkylä Lempääläntie 21, 33820 Tampere

p. 0400716583
 sarianna.osterlund@easyfit.fi
www.easyfit.fi/fi/tampere-koivistonkyla​​​​​​​

 

Tampere

Anette Nygren, Urheiluhieroja Anette       Nygren Lokomonkatu 25 D, 33900 Tampere

p. 044 236 8209
info@urheiluhierojaanette.fi​​​​​​​www.urheiluhierojaanette.fi/

Tuusula

Riku Virtanen, Totalfysio,
Kirkkotie 51, 04310 Tuusula

p. 050 549 6620
riku.virtanen@totalfysio.fi
www.totalfysio.fi

 

Ylöjärvi

Eveliina Maajaakkola, Hop2Fit
Soppeentie 2, 33470 Ylöjärvi (Kuntokeskus Liikku)

p. 0405305849
hop2fit@gmail.com
http://www.hop2fit.fi/

 

Miten Spine Functional syntyi?

Käy lukemassa tarinamme

MITÄ ASIAKKAAMME SANOVAT?

 

 
SPINE FUNCTIONAL       info@spinefunctional.fi      www.spinefunctional.fi